1435 DNA-testen

Opleidingsinstituten

Hieronder vindt u een overzicht van de verschillende opleidingsinstituten met contactinformatie per opleider.

AMC Amsterdam

Biochemie Prof. Dr. R.J.A. Wanders r.j.wanders@amc.uva.nl
Cytogenetica en Moleculaire Genetica Dr. A.C.Knegt a.c.knegt@amc.nl
 

AZM Maastricht

Biochemie Dr. J. Bierau Jorgen.Bierau@gen.unimaas.nl
Cytogenetica Dr. J.J.M. Engelen john.engelen@gen.unimaas.nl
Moleculaire Genetica Dr. H.J.M. Smeets Bert.smeets@molcelb.unimaas.nl

Eramus MC Rotterdam

Biochemie Dr. J.G.M. Huijmans metab.CL15@erasmusmc.nl
Cytogenetica & Moleculaire Genetica Dr. D. Van Opstal a.vanopstal@erasmusmc.nl
 

LUMC Leiden

Biochemie geen opleiding  
Cytogenetica Dr. K.B.M. Hansson K.B.M.Hansson@lumc.nl
Moleculaire Genetica Dr. M. Losekoot ldga@lumc.nl

UMCG Groningen

Biochemie geen opleiding  
Cytogenetica Dr. E. van den Berg - de Ruiter secr-cyto@medgen.umcg.nl
Moleculaire Genetica Dr. A.H. van der Hout secr-dna@medgen.umcg.nl

Radboudumc Nijmegen

Biochemie Prof. Dr. R.A. Wevers r.wevers@cukz.umcn.nl
Genoomdiagnostiek Dr. N. de leeuw dna@umcn.nl
 

UMCU Utrecht

Biochemie Dr. N.M. Verhoeven-Duif n.verhoeven@umcutrecht.nl
Genoomdiagnostiek Dr. J.K. Ploos van Amstel genoomdiagnostiek@umcutrecht.nl
 

VUMC Amsterdam

Biochemie geen opleiding  
Cytogenetica Drs. S.L. van Zelderen-Bhola chrom@vumc.nl
Moleculaire Genetica Dr. E.A. Sistermans DNAdiagnostiek@vumc.nl

AMC Amsterdam

Biochemie   Prof. Dr. R.J.A. Wanders   r.j.wanders@amc.uva.nl
Cytogenetica en Moleculaire Genetica   Dr. A.C.Knegt   a.c.knegt@amc.nl
      

AZM Maastricht

Biochemie    Dr. J. Bierau   Jorgen.Bierau@gen.unimaas.nl
Cytogenetica   Dr. J.J.M. Engelen   john.engelen@gen.unimaas.nl
Moleculaire Genetica   Dr. H.J.M. Smeets   Bert.smeets@molcelb.unimaas.nl

Eramus MC Rotterdam

Biochemie   Dr. J.G.M. Huijmans   metab.CL15@erasmusmc.nl
Cytogenetica & Moleculaire Genetica   Dr. D. Van Opstal   a.vanopstal@erasmusmc.nl
      

LUMC Leiden

Biochemie    geen opleiding   
Cytogenetica   Dr. K.B.M. Hansson   K.B.M.Hansson@lumc.nl
Moleculaire Genetica   Dr. M. Losekoot   ldga@lumc.nl

UMCG Groningen

Biochemie   geen opleiding   
Cytogenetica   Dr. E. van den Berg - de Ruiter   secr-cyto@medgen.umcg.nl
Moleculaire Genetica   Dr. A.H. van der Hout   secr-dna@medgen.umcg.nl

Radboudumc Nijmegen

Biochemie   Prof. Dr. R.A. Wevers   r.wevers@cukz.umcn.nl
Genoomdiagnostiek   Dr. N. de leeuw   dna@umcn.nl
      

UMCU Utrecht

Biochemie   Dr. N.M. Verhoeven-Duif   n.verhoeven@umcutrecht.nl
Genoomdiagnostiek   Dr. J.K. Ploos van Amstel   genoomdiagnostiek@umcutrecht.nl
      

VUMC Amsterdam

Biochemie   geen opleiding   
Cytogenetica   Drs. S.L. van Zelderen-Bhola   chrom@vumc.nl
Moleculaire Genetica   Dr. E.A. Sistermans   DNAdiagnostiek@vumc.nl